KALİTE POLİTİKASI

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Üstlendiğimiz her türlü projeyi zamanında ve eksiksiz bir şekilde müşterilerimize teslim etmeyi ilke edineceğimizin sözünü veriyoruz ancak olası bir ticari anlaşmazlık durumunda her iki tarafında olumlu ve profesyonel davranış sergileyerek problemleri ancak bu şekilde çözeceğimize inanıyoruz.

Şirketimiz iş süresi boyunca müşterilerine ve ticari tüm ilişkilerine her zaman saygılıdır ve bu yüzden müşterileri ve tedarikçileri arasında saygındır.

Şirketimizin her zaman müşteri beklentilerini karşılayan ve bazı durumlarda bu beklentileri aşarak yüksek kalite ile karşılayan, uygun ticari koşullar ve yasal mevzuatlar yerine getirilerek satın alınabilir. Sektörümüzde güvenilir ürünleri üretir ve her zaman geliştirmeye özen gösterir ve satış sonrası hizmetlerimizi mükemmel servis politikamızla beraber müşterilerimize sunarız.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Servis, bakım, onarım ve sonsuz arıza hizmetlerimiz şirketimizin benimsediği mükemmel servis stratejisi yürümektedir. Böylece hizmet verdiğimiz tüm asansör ve yürüyen merdivenlerin minimum arıza ile devamlı olarak son kullanıcıya ve bina sahiplerine kesintisiz hizmet vermesini sağlamaktayız.

İmalatını ve montajını yaptığımız her türlü yapıda işimizle alakalı tüm sorunlarınızı sahiplenerek taleplerinizi zamanında karşılayarak sizi her zaman bilgilendireceğimizi garanti ederiz ve bu sayede oluşabilecek ciddi problemleri önceden beraberce engellemiş oluruz.

Çalışanlarını titizlikle seçmeyi prensip edinmiş olan şirketimiz, çalışanlarının tüm yasal çıkarlarını korur, eğitimlerine önem verir, tüm iş sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerini yerine getirir. Böylece çalışanlarının gurur duyduğu ve sektörümüzde diğer rakip firma çalışanlarının da şirketimizle çalışmak istediği ayrıca adımızın da her platformda iyi anıldığı firma olma yolunda çalışanlarımızla beraber ilerleriz.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Şirketimiz her türlü ürünlerini yerinde imal ederken, o gün ki ticari şartların değişmesi durumunda hiçbir zaman karlılığını koruyamayacağı endişeyle ürünlerindeki kaliteden asla taviz vermez ve bir gün bizim de ailemiz ürünümüzü kullanabilir felsefesiyle ürünlerini üretir. Olası anlaşmazlık durumunda her türlü yasal çıkarlarını gözeterek işlerini sürdürmeye çalışır.

Bugüne kadar imalatını, kurulumunu yaptığımız tüm ürünlerimizin veya servis ve bakım hizmetleriniz üstlendiğimiz diğer rakip ürünlerini müşterilerimize ve bina sahiplerine ilk günkü gibi hizmet vermesini ancak beraberce sağlayabileceğimize inanıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi sürdürürken rakiplerimizle etik ve ticari ahlak kuralları içinde rekabet ederiz.

Areas Aras Asansör Yürüyen Merdiven Elektronik San. Tic. Ltd. Şti; dürüst, işinde tecrübeli, müşterileri ile güvenilir ticaret yapan, çalışanlarının ve ülke ekonomisinin çıkarlarını koruyan, son kullanıcının hizmetine sunduğu tüm ürünlerini en kaliteli ürünlerle ve profesyonel işçilik kalitesi ile üreten, tecrübeye ve AR-GE’ye azami önem veren, sektörünün güvenilir ve önemli kuruluşları arasında yer alan şirketimiz rakipleri ile ticari ahlak kurallarına ve etik değerlere göre rekabet eder.