SERVİS & BAKIM

Binanızın ömrü boyunca asansör bakımı özen, servis ise ciddiyet gerektirir. Böylece asansörlerinize düzgün bir işçilik kalitesi, bakımı ve minimum arızayla, sizlere ilk gün ki gibi hizmet vermesini beraberce sağlayabiliriz. 24.06.2015 tarihli ve 29396 sayılı “Asansör, Bakım ve İşletme Yönetmeliği” gereği asansör bakımlarını ve onarımlarını yaptırmak artık yasal zorunluluktur.

Yönetmelik için tıklayınız.

Bu yönetmeliğin yayınlanması ile birlikte 18.11.2008 tarihli ve 27058 sayılı resmi gazetede yayımlanan Asansör Bakım ve İşletme Yönetmeliği yürürlükten kaldırılmıştır.

Farklı marka ürünlerde deneyim ve uzmanlık, güçlü yedek parça stoğuve temini

Kullanıcıların, bina sakinlerinin ve müşterileriniz mağdur olmaması için ayrıca yasal bir zorunluluk olan asansör bakımı, onarımı özen ve tecrübe gerektirir. Firmamız montajını yaptığı her türlü asansörün bakım işlerini yürürlükteki yasal mevzuat ve standartlara uygun olarak zorunlu olan 3 yıllık garanti süresi içerisinde güvenilir ve uygun maliyetli hizmetlerle, kaliteli işçilik prosedürlerimize uygun olarak sürdürmektedir. Kritik önem arz eden her türlü yedek parça stoklarımızda daime mevcuttur. İşimizin ve vereceğimiz hizmetlerin ciddiyetinin bilincindeyiz. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet verilmesi beklenen bakım hizmetlerinde rakiplerimizle etik ve ticari kurallara uygun olarak rekabet ederek sektöre ve müşterilerimizin ürünlerine katkıda bulunduğumuzu garanti ederiz. Areas Asansör ve Yürüyen Merdiven olarak periyodik ve koruyucu bakım planımızı her ay düzenli bir şekilde oluşturur, arıza istatistikleri ile birlikte asansör ve yürüyen merdivenlerimizin performans değerlendirmesini yapar, kullandığımız özel yazılımlar ile ürünlerinizin kullanım sıklığını ve trafik hesabını titizlikle kayıt altında tutar ve size sunarız. Zamanında ve sizin de onayınızla yapacağımız müdahaleler ile ekipmanlarınızın ömrünü uzatarak ürünlerimizden güvenli bir şekilde maksimum fayda almanızı sağlarız. Bununla birlikte olası bir kazayı can ve mal güvenliği açısından önceden engellemiş oluruz.

Areas Asansör ve Yürüyen Merdiven olarak her türlü asansör ve yürüyen merdiven markasına yedek parça temini gerekirse bakım&onarım ve sonsuz arıza hizmetleri sunmaktayız. Yerli ve yabancı ürün deneyimimizi sizinle paylaşarak yüksek maliyetli bakım ve yedek parça ücretlerinizden kurtulmanızı ayrıca yabancı ekonomi stratejisi olan takmadan al veya onar al gibi ticari hilelerle kandırılmamanızı sağlayabiliriz. Genelde ülkemizde yaşadığımız bu durumlar kullanıcılara ve mal sahiplerine ciddi maliyetler doğurmakta ancak ne yaparlarsa yapsınlar bu dertlerinden kurtulamamaktadırlar. Firmamız her türlü kamu kurumu, hastane, iş merkezi vb. yapılarda bu hizmetlerini ciddiyetle sürdürmektedir. Müşterilerimize yerli ve yabancı tecrübelerimizle hizmet vermekteyiz.