MODERNİZASYON

Asansörleriniz zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak veya bakımlarının yaptırılmamasından ya da düzgün yapılmamasından gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayamaz hale gelebilir. Çalışan mekanik aksamlarda veya  ekonomik kullanım ömrünün dolmasından kaynaklı kritik önem arz eden parçalarında yıpranmalar, aşınmalar, korozyonlar veya metal yorgunluğu görülebilir.

Yürürlükte olan Yönetmeliklere, Standartlara ve Emniyet ile ilgili teknik standartlara göre uygunsuz olabilir ve son kullanıcılar için can ve mal güvenliği açısından tehlikeli arz edebilir.

Bu gibi durumlarda can ve mal güvenliği ayrıca yolcu emniyeti açısından olası bir mekanik kazayı önlemek için asansörlerinizin modernize edilmesini ertelememelisiniz ve telafisi olmayan büyük sorumlulukları yüklenmemelisiniz. Tecrübeli tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmış her türlü markaya göre uygun bir şekilde oluşturulmuş çok zengin çeşitli ürünlerimizden,tecrübe ve işçilik kalitemizden faydalanabilirsiniz bu sayede binanızın veya ticari yapınızın performansına uzun vadede yatırım yapabilir kullanıcılarınızın veya bina sakinlerinizin mağduriyetini önceden beraberce engellemiş oluruz.