AREAS ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN

AVRUPA VE AMERİKA STANDARTLARINDA 


Asansörlerimizi yüksek yolcu emniyetli olarak ve çeşitli özelliklere sahip opsiyon seçenekleri ile üretiriz. Çünkü son kullanıcılarımızın can ve mal güvenliğini ayrıca yapı sahibinin veya yöneticilerin yasal sorumluluğu şirketimiz için son derece önem arz etmektedir.

YERLİ VE YABANCI TECRÜBELERİMİZ


Farklı kültürlerle çalışmış olmanın verdiği avantajlar sayesinde özel projelerinizde tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. Bulunduğumuz çağda çevresel faktörlere ve enerji verimliliğine uyumlu asansörlerimiz yayımlanan yeni yönetmeliklerin isteklerini karşılamakta ve aşmaktadır.

HER TİP VE TASARIMDA ASANSÖR


Dikey ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel tasarlanmış şık ve sağlam kabin seçenekleri ile geniş bir yelpazede elektrikli veya hidrolik asansör seçeneklerimizi sunarız.

Asansör ürünlerimizi çeşitli tip ve kapasitelerde Avrupa (EN) ve Amerika (ASME) standartlarına uygun, yüksek yolcu emniyetli olarak ve çeşitli özelliklere sahip opsiyon seçenekleri ile üretiriz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İmalatını ve montajını yaptığımız her türlü yapıda işimizle alakalı tüm sorunlarınızı sahiplenerek taleplerinizi zamanında karşılayarak sizi her zaman bilgilendireceğimizi garanti ederiz ve bu sayede oluşabilecek ciddi problemleri önceden beraberce engellemiş oluruz.